Четвер, 24.09.2020, 16:23
Приветствую Вас Гість RSS
Дитячий сайт Казкар
ГоловнаКаталог статейРегистрацияВхід
Українські народні казки
Русские народные сказки
Літературна казка
Казки народів світу
Мамина казка
Дитячі вірші
Сценарій казки
Четвер, 24.09.2020, 16:23
Завітайте на наш новий сайт за адресою http://kazkar.info/


Меню сайту
Категорії розділу
Англійські казки [10]
Індійські казки [13]
Китайські казки [7]
Французькі казки [10]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма Входу
Головна » Казки народів світу » Англійські казки

В категории материалов: 10
Показано материалов: 1-10

Сортировать по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Ну, слухайте.
Жив колись багатий чоловiк, i було у нього три доньки. От заманулося йому дiзнатися, чи справдi вони його люблять. I запитує вiн старшу доньку:
 – Скажи, як ти мене любиш, донечко?
Англійські казки | Просмотров: 2883 |

Колись-то на півночі Англії жив могутній чаклун. Він володів усіма мовами, які тільки були, і знав усі таємниці світу. А ще мав грубезну книжку із залізними застібками на палітурках. Книжка лежала у нього в покоях, прикута до ніжки стола, а стіл був міцно прибитий до підлоги. Перш ніж читати книжку, чаклун одмикав її залізним ключем, якого завжди носив із собою.
Англійські казки | Просмотров: 3873 |

Життя в селі було спокійне і безпечне, аж до поки несподiвано звiдкiлясь прийшов страшний велетень Корморан і поселився неподалiк, у печерi над самою дорогою. Був вiн голодний i злий. Щоранку виходив на дорогу i хапав кожного, хто йому трапиться: i людину, i барана, i гусака, і порося, i пса. Жителi села так боялись що самi приносили йому курей i свиней. Від того Корморан розтовстiв, як копиця сiна. Вiн уже перестав виходити на дорогу; валявся увесь день у печерi. І жив би велетень Корморан тисячу рокiв i донинi, , якби не хлопчик, котрого звали Джек.
Англійські казки | Просмотров: 2746 |

Давним-давно жили в глушині Шотландії двоє братів. Жили вони в дуже відокремленому місці, за багато миль від найближчого села, і прислужувала їм стара куховарка. Окрім них трьох, в будинку не було ні душі, якщо не рахувати старого кота та мисливських собак.
Англійські казки | Просмотров: 3537 |

Колись давно жив один старий лорд. Мешкав він у розкішному замку на березі моря, але почувався дуже самотнім, бо не мав жодної близької людини. У залах і покоях не чути було молодих голосів, не лунав веселий сміх. Годинами ходив старий лорд по вимощеній кам'яними плитами галереї або сидів біля вікна й дивився на похмуре море. Була у нього маленька онука, але він ні разу не бачив її.
Англійські казки | Просмотров: 2161 |

Жив колись король з королевою, і був у  них  єдиний  син.  Ось підріс королевич, і король з королевою влаштували свято. Скликали вони на бенкет найзнатніших людей зі всього королівства. Засвітилися  вікна  вогнями, заблискали білі палати сріблом, золотом і дорогими самоцвітами. Опівночі гості розійшлися по будинках, а королевич вийшов погуляти в  гай, де зростали старі липи. Зійшов місяць, стало світло, як вдень,  королевичу не спалось. Гай стояв, немов  зачарований,  -  товсті  стволи старих дерев відкидали темні тіні, а місячне світло, проникаючи  крізь листя, малювавало на землі химерні узори.
Англійські казки | Просмотров: 4716 |

Давно-предавно, а точнiше сказати - не пригадаю коли, жила на свiтi бiдна вдова з сином. Допомоги їм чекати не було звiдки, отож i жили вони нужденно, часом не лишалося нi жменьки борошна, нi жмутика сiна для корови.
От одного разу мати й каже: - Що ж вдiєш, Джек, доведеться нам продати корову.
- Навiщо? - запитав той.
Англійські казки | Просмотров: 5537 |

Жив на світi багатий старий король. Вiн мав навiть свою придворну чаклунку i дуже пишався з того, якi чудеса могла вона творити. I от якось король сповiстив жителiв усього королiвства про те, що вiн вiддасть свою молодшу доньку i пiвкоролiвства тому, хто переможе придворну чаклунку. Але з умовою: якщо хтось вiзьметься за це i не викопає, той позбудеться голови.
А жили у цьому королiвствi троє братiв: Біл, Том i Джек. Жили вони в бiднiй сiм'ї на околицi королiвства. Коли до них долетiла королiвська звiстка, всi вирiшили спробувати щастя. Першим у дорогу зiбрався старший брат – Біл.
Англійські казки | Просмотров: 2102 |

Ви знаєте, чому сова так сердито кричить вночі: "Уух, уух!”? Якщо ні, ми вам розповімо.
В минулі часи – то було не при моєму віці, і не при вашому – в Англії водилося багато всякої нечисті. Всякі там ельфи, паки, велетні, розмовляючи жаби та інше. І, звичайно, феї, які були всесильними і всемогутніми. Вони часто приймали образ людей і дізнавалися про всі людські таємниці. Але більше за все феї полюбляли карати людей за негарні вчинки і нагороджувати за добрі.
Англійські казки | Просмотров: 2837 |

Давным-давно жил в Хилтон-Холле один брауни, то есть домовой, – самый проказливый из всех домовых на свете. По ночам, когда слуги расходились спать, он все переворачивал вверх дном. Сахар насыпал в солонки, в пиво бросал перец, опрокидывал стулья, столы ставил ножками вверх, выгребал горячие угли из каминов – словом, пакостил, как мог. Но порой он приходил в хорошее расположение духа, и вот тут-то!..

— Постойте, а кто это — домовой? — спросите вы.

Англійські казки | Просмотров: 1897 |


Пошук

Реклама

Copyright Дитячий сайт Казкар©2010- 2020
Безкоштовний хостинг uCoz