Четвер, 24.09.2020, 17:52
Приветствую Вас Гість RSS
Дитячий сайт Казкар
ГоловнаКаталог статейРегистрацияВхід
Українські народні казки
Русские народные сказки
Літературна казка
Казки народів світу
Мамина казка
Дитячі вірші
Сценарій казки
Четвер, 24.09.2020, 17:52
Завітайте на наш новий сайт за адресою http://kazkar.info/


Меню сайту
Категорії розділу
Англійські казки [10]
Індійські казки [13]
Китайські казки [7]
Французькі казки [10]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма Входу
Головна » Казки народів світу » Китайські казки

В категории материалов: 7
Показано материалов: 1-7

Сортировать по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Жила колись край села бідна вдова з сином, якого звали Баочжу. Коли синові виповнилося десять років, мати від­дала його в найми до поміщика. Із раннього ранку до пізнього вечора хлопчик пас худобу, прибирав у дворі, виполював бур'яни на полі. Не було йому спо­чинку від світання до смеркання, а поміщикові все здавалося мало, він ладен був і на ніч придумати своєму наймитові роботу.
Китайські казки | Просмотров: 3557 |

кітайська казкаКолись давно жили в одній хаті два брати. Старший брат був багатим і жадібним, а молодший — бідним. Старший зневажав молодшого й ніколи не давав йому навіть шматочка хліба.
Якось навесні настав час сіяти рис. Старший брат засіяв величезне поле, а в молодшого не було зерна, щоб засіяти й малесенький клаптик землі. Тоді молодший брат попросив старшого:
Китайські казки | Просмотров: 3975 |

Бай Шан та черепахаУ хижці на березі моря жив молодий рибалка на ім’я Бай Шан. Якось юнак упіймав маленьке черепашеня, але пожалів його і відпустив назад у море. Раптом біля човна Бай Шана з’явилася небаченої краси дівчина й сказала:

— Я дочка морського царя й хочу нагородити тебе за добре серце.

Китайські казки | Просмотров: 1557 |

Колись давно-давно жив бідний хлопець Ма Лян. Ще змалку мріяв він про те, щоб навчитися малювати. Та от біда: не було за що купити пензлик. Якось ішов Ма Лян повз школу і побачив, що вчитель малює картину. Не витримав хлопець, зайшов у школу, щоб попросити у вчителя пензлик на деякий час.
Китайські казки | Просмотров: 4292 |

 соваЗахотілося якось лісовій горлиці по­гуляти. Йде вона стежкою поміж деревами, а назустріч їй рогата сова з вели­ким вузлом на спині.

- Куди це ти зібралась, сестрице?  - питає горлиця.

-Та от вирішила в інше місце переселитись,- відповіла сова,- - хоч на західній околиці лісу дупло в мене було затишне, і мишей та жаб там удос­таль.

- То навіщо ж переселятись?
Китайські казки | Просмотров: 2576 |

кітайська казкаЖила колись у селі дівчинка, яку зва­ли Лі Жуй. Батько в неї помер, коли вона була зовсім маленька. От і залиши­лася вона вдвох з матір'ю. Жили дуже бідно, але дівчинка із самого малечку привчилася до роботи. Спочатку допомагала вдома матері, а коли трохи під­росла, почала щодня ходити в гори: збирала хмиз, носила його на базар, а на вторговані гроші купляла рис та деякі інші харчі. Так вони й жили.
Китайські казки | Просмотров: 1962 |

мати з в'язкою дров Жили колись у селі Пінцзивай мати з сином. Власної землі у них не було ні клаптика, тому мати щодня ходила в ліс по хмиз,--тим і заробляла на їжу, а син пас громадську худобу.
Панмянь, так звали хлопця, ріс дуже жвавим. Він цілими днями то каміння піднімав, то по деревах лазив, то стрибав. Від таких ігор та вправ тіло у хлопця стало м'язистим, міцним. Зчинять, бувало, бики бійку, зійдуться лобами, зчепляться рогами, а Панмянь підбіжить до них, однією рукою візьметься за ріг одного, а другою — другого і порозкидає врізнобіч, аж роги у них погнуться.
Китайські казки | Просмотров: 1825 |


Пошук

Реклама

Copyright Дитячий сайт Казкар©2010- 2020
Безкоштовний хостинг uCoz