Субота, 15.06.2024, 11:33
Приветствую Вас Гість RSS
Дитячий сайт Казкар
ГоловнаКаталог статейРегистрацияВхід
Українські народні казки
Русские народные сказки
Літературна казка
Казки народів світу
Мамина казка
Дитячі вірші
Сценарій казки
Субота, 15.06.2024, 11:33
Завітайте на наш новий сайт за адресою http://kazkar.info/


Меню сайту
Категорії розділу
Казки для малюків [13]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма Входу
Головна » Мамина казка » Казки для малюків

ЗОЛОТА ЧАШКА (автор Залта)
>

Настає ранок. Маленькими своїми ніжками ти тупаєш по підлозі, заливаючись радісним сміхом. Прокинулися усі - і улюблена сестричка з кісками, і папа, і мама. Промінець світла, пробиваючись крізь поки що зашторені вікна, торкається твоїх оченят. Ти посміхаєшся, мружишся і відвертаєшся від настирного промінця.

Попереду весь день! Стільки усього цікавого він в собі несе! Ти ще не знаєш, чого, але точно знаєш, що він буде цікавим.

Улюблене твоє місце - кухня. Тут завжди твориться щось цікаве - то мама коштує у плити, щось готуючи, і завжди смачно пахне (а особливо смачно пахне пиріжками), то домовий - маленький, сіренький і шустренький - прошмигне з кута за холодильник, то ще якась дрібна істота з верхньої полиці корчить тобі рожиці, показує язика.

Але найулюбленіша твоя річ на кухні - золота чашка. "Ну яка вона золота??? звичайнісінька!!"! - скаже сестричка. Ех, жалко вона не бачить, хто живе в цій чашці.

Коли ти береш свою чашку в руки і ставиш перед собою на стіл, то дивишся в чашку. Там, на самому її дні, живе Золота Фея. Вона маленька, зовсім крихітна, але уся чашка осявається світлом  від Феї, - золотим сяйвом. Ти дивишся на неї зачаровано, а вона починає розповідати тобі свої казки. Ніхто їх не чує, тільки ти! Казки красиві, в них живуть чарівники і ельфи у своїй дивній країні. Іноді вона розповідає казки про квіти, про те, як вони живуть в лісі, на лугах, і про що розмовляють.

Іноді Золота Фея починає танцювати, крутитися, і її прекрасна золота сукня розвівається. Посидиш, подивишся на танець Феї, і тобі теж хочеться крутитися. Ти потихонечку злізаєш із стільця і крутишся по кухні в танці. Потім забираєшся назад на стілець, дивишся на танцюючу Фею, і знаєш, що вона зараз зникне - адже мама збирається наливати чай.

Ти махаєш їй на прощання ручкою. Завтра вона повернеться знову і знову розповідатиме свої казки і буде танцювати. Тільки для тебе...
Разом із цим читають:
Категория: Казки для малюків |
Просмотров: 3227 | Теги: казка для донечки, мамина казка, золота чашка

Пошук

Реклама

Copyright Дитячий сайт Казкар©2010- 2024
Безкоштовний хостинг uCoz