Субота, 15.06.2024, 10:07
Приветствую Вас Гість RSS
Дитячий сайт Казкар
ГоловнаКаталог статейРегистрацияВхід
Українські народні казки
Русские народные сказки
Літературна казка
Казки народів світу
Мамина казка
Дитячі вірші
Сценарій казки
Субота, 15.06.2024, 10:07
Завітайте на наш новий сайт за адресою http://kazkar.info/


Меню сайту
Категорії розділу
Казки для малюків [13]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма Входу
Головна » Мамина казка » Казки для малюків

Мамина казка про любов та турботу
>

Жили два маленьких хлопчики, два сусіди. Один, Сергійко, був слухняний, а інший, Миколка, ніколи не слухав маму чи тата.
Одного разу на подвір”я хлопчиків впало невідоме насіннячко. Сергійкові мама одразу порадила посадити насіння, тому що добра справа завжди приносить гарні результати, наче вдячність. А Миколка нікого не слухав та вважав, що йому не потрібно нічого ніколи робити.
Насіннячко, яке посадив Сергійко, швидко почало проростати, оскільки хлопчик турботливо та з любов”ю піклувався про нього, поливав та посипав добривом, як порадила любляча мама. І через пару місяців виросла гарна та пишна шипшина, заквітла, ароматом та красою віддячила Сергійкові за турботу.
Та одного разу Миколка захворів. Його мама не знала, що робити, а тому звернулася по допомогу до Сергійкової мами. Сергійко пішов до своєї улюбленої шипшини та зірвав плоди для хворого сусіда. Шипшина була дуже корисна, оскільки виросла на любові та турботі. Миколка швидко видужав та зрозумів, наскільки важливо у житті робити добрі справи. Адже любов та турбота завжди приносять свої чарівні плоди, які здатні створити чудо у житті, навіть врятувати життя.
Разом із цим читають:
Категория: Казки для малюків |
Просмотров: 4734 | Теги: мамина казка, казка про любов та турботу

Пошук

Реклама

Copyright Дитячий сайт Казкар©2010- 2024
Безкоштовний хостинг uCoz